Bir sorunuz mu var?
0212 401 07 55
info@vistadizayn.com

Hakkımızda

Vista Dizayn > Hakkımızda

2018 yılında VİSTA DİZAYN olarak kurulmuş olan firmamız, Alüminyum ve Pvc doğrama imalatı yaparak hizmete başlamıştır. Bunların yanı sıra Alüminyum korkuluk cam, ayna özel işleride beraberinde yapmaktadır. Firmamız daha çok kurulduğundan beri köklü ve kurumsal firmalara hizmet vermektedir. Firma olarak her türlü dekoratif tasarım ve uygulama işlerinin analizi ve imalat aşamalarında aktif rol almaktadır.

Firmamız sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutup kaliteli üretim ve hizmeti ilke edinmiş, Ülkemize faydalı olmayı görev bilmiştir.

aluminyum_dograma_istanbul
unnamed

20 Yılı Aşkın Tecrübe

Vista Dizayn pvc kapı ve pencere sistemleri dışında alüminyum profil hizmetide sağlamaktadır. Bu hizmeti sahip olduğumuz tecrübe ve kalite güvencesi ile vermekteyiz.

Neden Biz?

Gelişmiş Teknoloji

Ürünlerimiz son teknoloji ile üretilip üstün kaliteye sahiptir..

Etkin Tecrübe

Sektörün bütün sırlarına hakim olup daha iyisi olmak adına devamlı gelişmekteyiz.

Profesyonel Ekip

Ekibimizin sektördeki becerisi ile üstünden kalkamayacak bir proje ile karşılaşmamış bulunmaktayız.

Vizyonumuz ve Görevimiz

PVC dünyasında meydana gelen gelişmeleri müşteriye kaliteli hizmet odaklı bir yaklaşımla yansıtan bir kurum olmak, yenilikçi olmak, farklı olmak ve PİMAPEN ve Alüminyum Profil markasının seçiminde azami katkısı olmak.

 Plastik pencerelerde temsil ettiğimiz marka PİMAPEN ve Alüminyum Profil ile özdeşleşerek sektördeki en başarılı uygulayıcı olarak örnek teşkil etmek. Türkiye’de kaliteli hizmetle ilişkilendirilecek Vista Dizayn unvanını vermektedir.

Ürünlerimizden Bazıları

Değerli referanslarımız arasında sizleri de görmek isteriz.

Tıkla Ara
Open chat